Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 405 hodnocení
5
397x
4
4x
3
1x
2
0x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.8.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.8.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.8.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.8.2021
Výborný dojem - ochota a flexibilita + poskytnutí rady k opravě. Doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.7.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.7.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 26.7.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.7.2021
Avatar autora 5 Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.7.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.7.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.7.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.7.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.7.2021
Spokojenost
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.7.2021
+ Velice rychlí

Spolehliví
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.7.2021
+ Profesionální přístup

KW Avatar autora Karel Weber Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.7.2021
Velice, včetně doporučení od prodejce.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 7.7.2021
Děkujeme :)
P Avatar autora Pavel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.6.2021
Spokojenost, rychlé dodání.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 29.6.2021
Děkujeme za vaše hodnocení. Oknodílna.cz
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.6.2021
SS Avatar autora Seerix Stygia Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.6.2021
Naprosto super
Avatar autora M.K. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.6.2021
Spokojenost, rychle vyřízeno

Ovládací prvky výpisu

406 položek celkem