Pracovní doba: Po - Pá od 9:00 do 18:00. Hlášení oprav: mail: info@oknodilna.cz , tel. 605 071 903

Doprava / Ceny

 náhradní díly a zboží na míru 

opravy-oken-ceny-platby-doprava-oknodilna.cz

*Zásilkovna.cz - pobočky Z-Point. V nákupním procesu zákazník zvolí výdejní místo, na které má být jeho Balík doručen.
Ceny pro zboží -Varianty: A: Platí pro zboží do 5 Kg a max. rozměr zásilky do 70 cm - 65,-Kč, Většina náhradních dílů k žaluziím, panty, krytky a kratší díly kování. Ostatní Varianty: B (nejdelší strana do 120 cm - 110,-Kč), C (nejdelší strana od 120 cm výše - 290,-Kč). Cenu poštovného automaticky určuje rozměr dílů. V případě, že dopravce odmítne zásilku přijmout z důvodu max. rozměrů, navrhneme jiný způsob dopravy.

*Zásilkovna - Doručení na adresu - Platí pro zboží do 5 Kg a max. rozměr zásilky do 70 cm - 79,-Kč, většina náhradních dílů kromě dlouhých lišt OS převodů apod. V případě, že dopravce odmítne zásilku přijmout z důvodu max. rozměrů, navrhneme jiný způsob dopravy.

*Dodání na Slovensko - Zásilkovna - pobočky Z-Point Slovensko. V nákupním procesu zákazník zvolí výdejní místo, na které má být jeho Balík doručen.
Ceny pro zboží -Varianty: A: Platí pro zboží do 5 Kg a max. rozměr zásilky do 70 cm - 89,-Kč, většina náhradních dílů k žaluziím, panty, krytky a kratší díly kování. Cenu poštovného automaticky určuje rozměr dílů. V případě, že chcete dodat rozměrnější díly nás kontaktujte, navrhneme Vám aktuální možnosti dopravy.

*Dodání na Slovensko - Zásilkovna - Doručení na adresu. Platí pro zboží do 5 Kg, (max. rozměr zásilky do 70 cm - 130,-Kč), většina náhradních dílů kromě dlouhých lišt. V případě, že dopravce odmítne zásilku přijmout z důvodu max. rozměrů, navrhneme jiný způsob dopravy.

*Česká Pošta - Služba Balík na poštu. V nákupním procesu může zákazník zvolit poštu, na kterou má být jeho Balík doručen.Ceny pro zboží -Varianty: S (nejdelší strana do 35 cm - 89,-Kč) - většinou náhradní díly, které se vejdou do formátu A4 a váhy do 5 Kg, obvykle posíláme zásilku jako cenné psaní. Ostatní Varianty: M (nejdelší strana do 50 cm - 110,-kč), L (nejdelší strana do 100 cm - 159,-Kč), XL (nejdelší strana do 240 cm - 315,-Kč). Cenu poštovného automaticky mění rozměry dílů nebo váha. Cenu poštovného vidí zákazník v objednávacím procesu před odesláním objednávky.

*Česká PoštaBalík do ruky je služba dodání zásilky na adresu.
Ceny pro zboží -Varianty: S (nejdelší strana do 35 cm - 110,-Kč) - většinou náhradní díly, které se vejdou do formátu A4 a váhy do 5 Kg, obvykle posíláme zásilku jako cenné psaní. Ostatní Varianty: M (nejdelší strana do 50 cm - 139,-kč), L (nejdelší strana do 100 cm - 159,-Kč), XL (nejdelší strana do 240 cm - 339,-Kč). Cenu poštovného automaticky mění rozměry dílů nebo váha. Cenu poštovného vidí zákazník v objednávacím procesu před odesláním objednávky.

*Osobní odběry: Sídliště Vajgar 728, Jindřichův Hradec - více informací v kontaktech...
Pracovní doba: Po - Pá od 9:00 do 18:00 hod. zahrnuje výjezdy k zákazníkům, proto vyčkejte na upřesnění možných termínu pro vyzvednutí zboží. Objednávky lze vyzvednout i mimo běžnou pracovní dobu. 

 Platby: 

*Kartou a rychlý online převod z banky: Po odeslání objednávky můžete bezpečně uhradit platbu kartou nebo rychlým převodem z vaší banky. Poskytovatel platební brány je Pay.cz 

*Hotově: na pobočce v Jindřichově Hradci. Osobní odběry jsou zdarma. Platit můžete pouze v hotovosti nebo si vyzvednout předem zaplacené objednávky kartou nebo převodem

*Dobírkou: Platíte při převzetí zboží dopravci. Cena dobírky je 25,-Kč pro ČR a SR.

*Převodem na účet před odesláním zásilky. Na váš email po odeslání objednávky s volbou platby převodem automaticky odešleme podklady pro platbu, číslo účtu a variabilní symbol. Pokud na objednávku spěcháte a nechcete čekat až se částka připíše na náš účet, můžete nám poslat potvrzení o provedené platbě s číslem vaší objednávky a my objednávku vyexpedujeme jako uhrazenou ještě před připsáním částky na náš účet

 


 Služby:

Ceny jednotlivých služeb jsou uvedeny u produktů v kategoriích

OPRAVY OKEN ..zde..  SEŘÍZENÍ OKEN

Doprava Oknodílna.cz - výjezdy k zákazníků

servis_opravy_oken_Praha-Stredocesky-kraj-Vysocina_Jihocesky_kraj_Jindrichuv_Hradec-eshop

  • Praha a okolí 200,-Kč
  • Středočeský kraj 200,-Kč
  • Jindřichův Hradec - Zdarma         
  • Jihočeský kraj 200,-Kč
  • Kraj Vysočina 200,-Kč
  • Ostatní místa ČR, Družstva a rámcové smlouvy - cena za dopravu dohodou

 

Termíny pro - Seřízení a Opravy

Profesionální a dostupné služby Oknodílna.cz

Při plánování se snažíme navrhnout zákazníkovi nejbližší volný termín s ohledem na dostupnost nižších cen za dopravu. Neúčtujeme cenu za kilometr ani další příplatky za samostatné výjezdy, diagnostika závad je zdarma

  • Domácnosti/ Firmy: Obvykle navrhneme termín 1 až 2 týdny od nahlášení Opravy/Seřízení (platí od 1 do 100 křídel podle místa), pokud už máme v okolí naplánované další výjezdy navrhneme bližší termín, ověřit aktuální možnosti můžete na čísle: 605 071 903 nebo zaslaným dotazem u produktu nebo přes ...kontaktní formulář

 

 

  • Družstva Seřízení oken: Příprava obvykle trvá 14dní až 2 měsíce od nahlášení/poptávky. Servis lze naplánovat i s ročním předstihem a realizovat podle možností družstva. Platí pro 100 a více křídel nebo 10 a více bytů na jednu poptávku. Menší poptávky na servis lze řešit podobně jako seřízení pro Domácnosti

    více info..

 

Platby za služby:

Platby v hotovosti: Platí se po provedení služeb a oprav 

Převodem: Platí se po provedení prací, na váš email odešleme fakturu/daňový doklad

 

 Oknodílna.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.